EASYKART v roce 2015 znovu na programech NOVA SPORT a FANDA!

Rychla_Kola2015 Již druhou sezonu  má své pevné místo v programu televizních stanic Nova Sport a Fanda motoristický pořad Rychlá kola. Od letošního třetího dílu se pořad navíc převlékne do atraktivnějšího grafického kabátu. Především však bude nadále přinášet novinky a zajímavosti ze světa domácího motoristického sportu. Stejně jako v předchozím roce budou Rychlá kola i letos pravidelně informovat o domácím motokárovém šampionátu EASYKART. Znovu se můžeme těšit na sestřihy všech podniků, ale i na další zajímavosti. Malí motokáristé se tak nepřímo dostanou do společnosti hvězd MotoGP, neboť právě MS silničních motocyklů je lákadlem, které Nova Sport i letos motoristickým fanouškům nabízí.

Třetí díl  Rychlých kol má premiéru již zítra 3. dubna v 18:30 na programu NOVA Sport (reprízy budou vysílány  4. dubna v  16:00, 6. dubna v 20:05  a  na programu FANDA  11. dubna v 8:00). V pořadu uvidíte také krátkou aktualitu z tréninku nejmenších motokáristů v Kart centru Radotín.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>