Tereza Bábíčková zvítězila v italském šampionátu EASYKART

Tereza_Babickova_1 Tereza Bábíčková z týmu Gregor kart zvítězila ve čtvrtém podniku italského šampionátu Easykart v Lonatu. Vítězství vybojovala v sobotní finálové jízdě třídy  Easykart 60 a současně se ujala vedení v průběžném pořadí seriálu. V nedělním závodě se Tereze již tak nedařilo a sporná penalizace za předjíždění jí odsunula ze 6. místa až na 16. místo. Průběžně je Tereza Bábíčková po pěti odjetých závodech  na druhé pozici a dobře si vedou také její sestra Eliška – 10.místo  a Vojta Kůrka – 11.místo.  Úspěch českých barev dále zdůraznili – Jakub Kadlčák (Gregor kart) zvítězil ve třídě KGP Direct Drive  a  Matěj Kácovský (Emilia kart) vybojoval 4.místo ve třídě Easykart 100. Záznamy přímého TV přenosu finálových jízd najdete zde – Easykart 60,  Easykart 100KGP Direct Drive.