Easykart Euro Trophy Wackersdorf 2018

Jiří Skopalík (Easy 60) a Martin Antoš (Easy 100) zvítězili v závěrečném podniku dvojdílného seriálu  Easykart Euro Trophy ve Wackersdorfu. Závod se jel jako noční v rámci série DAI trophy a finálová jízda třídy KZ2 startovala ve 23:30! Počasí bylo luxusní stejně tak, jako okruh a celé zázemí areálu. Češi měli v Německu početné zastoupení (17 jezdců) a prosadili se i na stupně vítězů. Ve třídě Easykart 60 vybojoval prvenství Jiří Skopalík, druhý byl Simon Rechenmacher a třetí Marco Barbaglia. Ve třídě Easykart 100 zvítězil po dramatickém závěru Martin Antoš, před Tomášem Novákem a Christianem Lilley. Ve třídě KZ2 byl Jakub Talaš pátý. Celkové pořadí seriálu – Easykart 60 – 1.Simon Rechenmacher, 2. Marco Barbaglia, 3. Jiří Skopalík,  Easykart 100 – 1.Michelle Jandová, 2. Tomáš Novák, 3. Federico Crisafull. Na atmosféru nočního závodu a extrémně nagumovanou trať budou všichni účastníci jistě dlouho vzpomínat. Kompletní výsledky najdete zde, fotogalerii níže.