Pohár AČR Bruck 2016

JK1_6420

Tropické teploty přivítaly o uplynulém víkendu účastníky Poháru AČR v rakouském Brucku. V pátek i sobotu se teploty blížily  čtyřicítce, v neděli pak přišlo příjemné ochlazení. Na startu se sešlo na 130 jezdců. V průběhu tréninků a závodu došlo k několika ošklivým kolizím. V Superfinále KZ2 zvítězil Karel Simon, důrazně o sobě dal vědět druhým místem  Dominik Stříteský (BirelART/TM), který startoval po technickém problému v měřeném tréninku ze zadních pozic. V Baby 60 zvítězil Matyáš Lexmaul, v Easy 60  Adam Kowalski, v hodnocení Easy 60 Mladí Jindřich Pešl. Ve třídě Easy 100 zvítězila Tereza Bábíčková, v OKJ Dan Skočdopole, v padesátkách Dominik Huráb –  kompletní výsledky všech kategorií najdete zde, fotogalerii tříd  Easykart zde (fotografie Rosti Podhory zde).