Slavnostní vyhlášení MČR 2012

JK2_3523Slavnostní vyhlášení výsledků MČR kartingu 2012 proběhlo první listopadový víkend v Top hotelu v Praze na Chodově.  Pěkný společenský večer uváděl Petr Dufek a Karla Mráčková. Ceny nejmenším pilotům předávali úspěšní automobiloví závodníci  Jan Charouz  a Adam Lacko.  Ve třídě EASY 50 (6 až 9 let) byli tradičně vyhlášeni všichni závodníci, v hodnocení EASY 60 – mladí (7 až 9 let) první tři: 1. Vojtěch Kůrka, 2. Zalán Czintula, 3. Adam Králík. V absolutním pořadí nejpočetnější mistrovské třídy EASY 60 bylo oceněno prvních šest jezdců: 1. Zdeňek Tlachač, 2. Dominik Stříteský, 3. Alex Legnaro, 4. Dominik Smejkal, 5. Jáchym Galáš, 6. Jan Šiller. Dále ceny předávali – prezident Autoklubu České republiky pan Roman Ječmínek, viceprezident Autoklubu České republiky pro karting pan Zdeňek Lindr a zástupci jednotlivých promotérů. Třída ROK: 1.Gabriela Jílková, 2. Jiří Němeček, 3.Michal Jílek, třída Rotax junior Max: 1. Tomáš Salva, 2. Pavel Srdínko, 3. Jakub Kadlčák. Třída Rotax Max: 1. Petr Běžel, 2. Daniel Němec, 3. Daniel Paprskář. Třída Honda GX390 sprint: 1.Martin Vidršperk , 2. Lubomír Škarda, 3. Petr Dvořák. Třída HONDA GX 390 Endurance: 1. Vydra racing team I., 2. Praga Retro, 3. Praga Dragon.Ve třídě Bambini byli oceněni: 1. Jakub Loskot, 2.Dan Skočdopole, 3. Jan Maleček. Ve třídě Kadet : 1. Marek B. Machulda, 2.Jakub Běžel, 3. Matěj Korený,  třída KF3: 1.Tomáš Korený, 2.Tomáš Horský, 3. Filip Klier,  třída KF2: 1. Ondřej Kočka, 2. Lucie Panáčková, 3. Karol Dabski. Ve  třídě KZ2 zvítězil Adam Janouš, před Vojtěchem Lipovým a Martinem Doubkem.  Z reprezentantů byli oceněni:  Jan MIDRLA  (Světový pohár třídy KZ 2 – 4. místo,  Mistrovství Evropy třídy KZ2 – 8. místo, WSK Master – 2.místo, DKM – 3.místo),  Adam KOUT (Mistrovství Evropy Superkart –  5. místo), Patrik Hájek ( Světový pohár KZ1 – 6.místo),  Zdeňek Gróman ( Mistrovství Evropy třídy KZ1 – 6. místo), Cenu Jiřího Balcara získal Adam Kout.