Zlatá tečka za vydařenou sezonou

Midi cil malaČeský reprezentant Jan Midrla z JOKA kart teamu zvítězil v závěrečném závodě Mezinárodního mistrovství Německa motokár třídy KZ2 v Belgickém Genku (výsledky jsou ZDE). V celkovém hodnocení kvalitně obsazeného seriálu pak skončil na výborném třetím místě (výsledky jsou ZDE). Midrla tím rozšířil své letošní vynikající mezinárodní výsledky, které již zahrnují 4. místo ve Světovém poháru CIK-FIA (výsledky jsou ZDE), 2. místo v prestižním seriálu WSK Master (výsledky jsou ZDE), a 8. místo na ME KZ2 (výsledky jsou ZDE, pole position ZDE), o další výrazný úspěch.

Jan Midrla

„Na technickém okruhu nám výborně fungoval italský podvozek BIREL a motor TM od našeho ladiče Petra Klobáse představuje v motokárách KZ2 současnou špičku. Dařilo se mi v soubojích s jezdci zvučných jmen a česká hymna na stupních vítězů byla pro mne tím nejkrásnějěím završením vydařené sezóny.“