CIK-FIA WORLD CUP 2012 SARNO

Midrla čtvrtý na světě

Český reprezentant Jan Midrla z JOKA kart teamu vybojoval s podvozkem BIREL a motorem TM v úpravě Petra Klobáse v nejvyšší světové soutěži motokár třídy KZ2 v italském Sarnu vynikající čtvrté místo – výsledky jsou zde. Na startu závodu třídy KZ2  se sešlo 111 jezdců z 16 zemí a umístění Jana Midrly je historicky nejlepším výsledkem českého jezdce na CIK-FIA World Cupu třídy KZ2. Midrla tak rozšířil své letošní výborné mezinárodní výsledky, které již zahrnují 2. místo v prestižním seriálu WSK (výsledky zde), 3. místo v průběžném pořadí německého mezinárodního mistrovství DKM (výsledky zde) a 8. místo na ME KZ2(výsledky zde), o další výrazný úspěch. V závodě KZ2 zvítězil Jordon Lennox- Lamb CRG/Maxter, 12. skončil Adam Janouš Praga/TM a 51. Martin Doubek Praga/TM . Ve třídě KZ1 zvítězil Bas Lammers Praga/Parilla, výborné šesté místo obsadil Patrik Hájek Praga/Parilla, 13. skončil Zdeněk Gróman Kosmic/Vortex a 17. Libor Toman Praga/Parilla – výsledky jsou zde. Průběh závodu přiblíži fotogalerie a videa  níže..