DKM WACKERSDORF 2012

Koncem května se jel na oblíbeném motokárovém okruhu ve Wackersdorfu druhý závod německého mistrovství DKM. Na start se postavilo 180 jezdců a byla to vlastně velká generální zkouška na blížící se mistrovství Evropy tříd KZ1, KZ2 a KF2. Nejlépe byla obsazena třída DSKM, kde se utkalo 65 jezdců KZ1 a KZ2. Výsledky měřeného tréninku najdete zde. Po rozjížďkách na tom byl z našich nejlépe Jan Midrla – 5. místo,  před Patrikem Hájkem – 7.místo, výsledky jsou zde. První finále vyhrál Jorrit Pex před Patrikem Hájkem a Joey Hanssenem, Jan Midrla byl 8. a Adam Janouš 16. – výsledky jsou zde. Ve druhém finále měl smůlu Jan Midrla, když se propadl po ráně ze zadu až na konec startovního pole. Zvítězil opět Jorrit Pex, před Patrikem Hájkem a Arnaudem Kozlinskim, 9. dojel Adam Janouš – výsledky jsou zde. Do finálových jízd se probojovali také David Bělina a Libor Toman. V průběžném pořadí šampionátu je Jan Midrla na výborném pátém místě – výsledky jsou zde.  Závody DKM jsou vysílány živě na internetu – záznam finále 1 a 2  DSKM najdete zde.