REKORD TRATI A POLE POSITION PRO JANA MIDRLU

WSK MASTER SARNO 2012

Vynikající výkony předváděl ve druhém závodě prestižní série WSK MASTER český reprezentant Jan Midrla startující v barvách JOKA kart teamu na podvozku BIREL s motorem TM v úpravě Petra Klobáse. V měřeném tréninku překonal traťový rekord J.Thonona z roku 2011 (třída KZ1 – CRG/MAXTER/DUNLOP  – čas 1´03´´ 334´´´)  a  stanovil nový rekordní čas pro třídu KZ2 – 1´03´´142´´´!!! výsledky jsou  zde  (ve třídě KZ1 s volnou volbou pneumatik  zajel nový nejlepší čas J. Pex – CRG/TM/VEGA  –  1´03´´045´´´).

Jan Midrla startoval do několika rozjížděk i do obou finále z pole position (první startovní pozice na vnitřní straně není  v Sarnu možná ta nejvýhodnější). Ve finále I. vybojoval druhé místo (výsledky zde) a ve finále II. byl na konci posledního kola nesportovním nárazem ze zadu vyražen R.Negrem mimo stopu a dojel čtvrtý (výsledky zde). V celkovém hodnocení si drží před posledním podnikem v Castellettu třetí příčku – výsledky jsou zde.  Výsledky dalších českých jezdců najdete zde (L.Podobský – Mini60, P.Hájek, Z.Gróman – KZ1, R.Krist, M.Doubek – KZ2, L.Toman – KF2). Fotogalerii připravujeme, níže si můžete prohlédnout videa ze třídy KZ2.