Slavnostní vyhlášení Strabag Mistrovství ČR 2009

Slavnostní předávání cen Mistrovství ČR a pohárových tříd  proběhlo v kulturním domě ve Vysokém Mýtě v sobotu 14. 11. 2009. Pro zdůraznění společenské atmosféry večera vyměnili jezdci kombinézy za obleky a děvčata předvedla, že to mistrně umí nejen za volantem, ale také na podpatcích. Předávání proběhlo dle oficiálních výsledků jednotlivých tříd, nejpočetnější byla dětská kategorie Easykart 50, kde byly odměněny všechny děti velkými poháry, které jistě potěšily nejen jejich dětské duše, ale i ty rodičovské. Konečné výsledky všech tříd najdete zde. Večer byl zpestřen módní přehlídkou, bohatým rautem a živou kapelou, která nenechala mnohé zahálet. Účast byla velká nejen při vyhlašování, ale také celý rok na závodních tratích. Doufejme, že stejné nadšení motokárových jezdců a jejich přívrženců bude provázet i nadcházející sezónu. Záznam televizního přenosu ČT4 Sport najdete zde. Naše video připravujeme.